Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Kamarádi

Thunder Bay

10. února 2012 | Kamarádi

Tento roztomilý kluk z Kirunčina Bayo vrhu hledá prima páníky. Ti, kteří si ho vybrali původně, zas tak prima nebyli. Fanča s Týnou ho viděly na vlastní oči a kdyby se nestyděly, přitáhly by si ho domů. Jenže jsou to stydlivky. Fanče se ale opravdu líbil a to je s ohledem na fakt, že je to ještě docela malý kluk, opravdu velké vyznamenání.

Thunder-bay1.jpg

Pokud se zodpovědně rozhodnete pro příval radosti a štěstí, které vám tento potenciální bouřlivák může nabídnout, kontaktujte chovatelku.

číst celý článek

Váha, bůček a koketa

02. dubna 2011 | Kamarádi

Vezmu to odzadu: koketa na úvodním snímku vilně mrkající přímo do čočky je slečna růžová.

02-04-2011.jpg

číst celý článek

Vy nás ale zásobujete, pane Karfík!

21. března 2011 | Kamarádi

Už v tom zase lítáme.... Sotva se Týna, nejmladší z přírůstků v SVP, vyhrabala z dětského pyžamka, už tu máme další várku malých drobečků!

21-03-2011.jpg

číst celý článek

Zahradníček a ti druzí

08. května 2010 | Kamarádi

Zahradníček je nejmladší z vrhu v chovatelské stanici Janiyca a i on včera zdárně dovršil první týden svého věku. Jely jsme s Fančou zkontrolovat, jak se mu vede.

08-05-2010.jpg

číst celý článek

Honey (up)gradovala !

28. července 2009 | Kamarádi

Oznamujeme, že je na světě nový zdroj nestranného a vyváženého zpravodajství o aktivitách SVP i o soukromí jedné nezvedené RR holky. Budete-li se u nás nudit, na nových stránkách kamarádky Honey to opravdu nehrozí! Sami jsme se tam o sobě dočetli spousty novinek. Doporučujeme!!!!

SVP-II-283.jpg

číst celý článek

Brassilčatům jsou tři týdny

06. května 2009 | Kamarádi

Rostou jako z vody (to je nepřesné, protože kromě mateřského mléka už ochutnala i náhražku a v den svých třítýdenních narozenin i syrové masíčko), začínají se projevovat jako psi (vrčí, ňafou a koušou) a jsou k pomilování! Jejich kouzlu podlehla i Conny, je u nich imrvére navalená a nemůže se jich nabažit.

IMG_7206.JPG

číst celý článek

Brassilčatům je týden

21. dubna 2009 | Kamarádi

Zdá se, že papání a spinkání, jemuž věnují Fančini synovečkové a neteřinky veškeré své dosavadní úsilí, nese ovoce. Všichni za týden zdvojnásobili svou váhu a jsou z nich malí, rychle lezoucí hrošíci. Brassila je ve výborné formě a výchovu zvládá s přehledem. Přesvědčte se sami.

IMG_6826.jpg

číst celý článek

BREAKING NEWS!!!

14. dubna 2009 | Kamarádi

Dříve než CNN přinášíme radostnou zprávu: Brassila dnes přivedla na svět své první potomky!

titul.jpg

číst celý článek

Franta

30. května 2008 | Kamarádi

S černým švihákem Frantou se potkáváme v sadu ráno před šestou - jsou totiž s paničkou Janou ranní ptáčata. Franta už bývá na cestě domů, ale většinou jim dopřejeme chvilku na pomuchlání.
číst celý článek

Bíba, Máša a Carmen

28. května 2008 | Kamarádi

Trio čertic se před několika dny rozrostlo o štěně knírače - Kleopatru zvanou Růža. Potkáváme je docela pravidelně po té, co se rozejdeme se Sindy, a někdy se necháme zlákat a dáme si ještě jedno venčící kolečko navrch.

číst celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.