Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Z psího života

Holky jako obrázek

03. listopadu 2013 | Z psího života

Fanča s Týnou dobývají umělecký svět!

fanca-a-tyna.jpg

číst celý článek

Už je to tady!!!

18. ledna 2010 | Z psího života

Toužebně očekávaná štěňátka Fančiny kamarádky Kiry jsou na cestě!

IMG_9486.jpg

 

číst celý článek

Předzvěst jara

26. února 2009 | Z psího života

Na naší pidizahrádce ve včerejším slunci roztál poslední sníh, ptáci ignorují náš "fóglfutr" ... a to už na mne začíná lézt jaro. Obvykle to začíná tím, že si koupím "jarky". Letos mne Fanča předběhla a mé úspory rozfofrovala za ručně šité obojky.

IMG_4528.jpg

číst celý článek

Cullinaria

05. září 2008 | Z psího života

Současná módní vlna kulinářských pořadů v různých televizích došplouchla i do naší domácnosti: Fanča se dala na grilování a úplně mu propadla. Navíc se stala i objektem originálních choutek mých kolegů, kteří mi k nedávným narozeninám nechali udělat dort s Fančou.

číst celý článek

Narozeniny

19. dubna 2008 | Z psího života

Fanča má narozeniny, my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví... hlavně to zdraví.
číst celý článek

Docela všední, obyčejný den ...

09. dubna 2008 | Z psího života

... no, tak docela obyčejný nebyl. Ráno se mi při vycházejícím sluníčku podařilo zdokumentovat pravidelnou procházku se Sindy, cestou zpátky jsme ještě potkaly Maxe (?), který už má občanku a tak může chodit ven sám, oběhne pole a zase se vrátí domů. Dnes to vzal oklikou a kousek Fanču doprovodil.
číst celý článek

Čtenáři nám píší ...

08. dubna 2008 | Z psího života

... my odpovídáme. V neděli se na cvičáku sešly zrzundy opět v silné sestavě a své tři hodinky si pěkně užívaly.

číst celý článek

Procházka 27.3.2008

27. března 2008 | Z psího života

Po úspěchu prvního setkání Fanči a Brandy se dalo čekat, že dnešní repete bude opět divoké, hravé a mimo jakoukoli kontrolu psovodek. Bylo to ještě horší. Celou akci nečekaně zpestřilo setkání s Vyžlíkem, který byl na klidné, rekonvalescenční procházce v lese (po Velikonočních oslavách měl starosti s příliš rychlou peristaltikou).  Zpočátku se zdálo, že se Brandy bojí, ale během čtvrthodinky se bezhlavě zamiloval a prožil si muka neopětované náklonosti. Brandy totiž dávala přednost hrám s Fančou a co hůř - i obyčejným klackům povalujícím se pod stromy... a Vyžlík se tolik snažil. Nakonec skončil na vodítku, holky dělaly jakoby nic a on chudák zbytek procházky chrčel slova lásky do obojku.

Na poli cestou zpátky jsme ještě náhodně potkali dva dalši psy - jeden se nechal vyfotit, druhý se bál tolik, že ho můj objektiv ani nezaznamenal.

číst celý článek

Výcvik

22. března 2008 | Z psího života

Na cvičák do Řeporyjí vozím Fanču často - ne snad, že bychom byly jedna nebo druhá tak žhavé do výcviku. Ale ty přestávky, ty jsou prostě báječné! Fotografie dokumentují cvičení od počátků někdy z konce září 2006 až do současnosti. Na psovi (ani na psovodovi) nejsou patrné žádné velké posuny - snad jen ten pes dorostl.
číst celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.