Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2008

Konec roku v Krkonoších

31. prosince 2008 | Fotogalerie »2008

Fanča si od pondělka užívá kýčovité počasí ve sněhem pocukrovaných Krkonoších, pravidelné vycházky kolem Kraváku důsledně prokládá povalováním v pelíšku a gaučinkem.

ttilek.jpg

číst celý článek

V Praze slunečno

28. prosince 2008 | Fotogalerie »2008

Už včera jsme se dohodli, že si procházku pro úspěch zopakujeme a vezmeme s sebou i Honey, která měla áčko. Odměnou nám byl nádherný mrazivý, ale slunečný den. Honey byla trochu rozmrzelá z přítomnosti doginek (dnes nás kromě Rose poctil svou obrovitou přítomností i Jonáš), ale nakonec si docela dobře zařádila s Fančou a když zjistila, že lokalita je plná zajímavých pozůstatků po různých božích hovadech, dala se vehementně do úklidu, a tak si to nakonec náramně užila. Je to toiž v této záležitosti velmi svědomitá a důsledná holka.
číst celý článek

Přišel i Teo

27. prosince 2008 | Fotogalerie »2008

Povánoční procházku jsme si v předtuše ukládajících se tuků a cukrů domluvili už před zimním slunovratem. A sešla se nás pěkně pestrá směsice: kromě standardní účasti reprezentatů chovatelských stanic Qwandoya a Magmabona (opět s bílým stínem Canny), přišli ještě malá ohaří "nezmarka" Jessy, černá a modrá německá doga - Rose a Vinci (Vinci je ještě malý klučík, který měl zpočátku z té hordy fešand neskrývané obavy) a Teo. Ano, ten sedmidruhový švihák s červeným čírem.
číst celý článek

Štědrý večer

24. prosince 2008 | Fotogalerie »2008

Fanču ten Štědrý den pěkně zmohl. Zalomila to dřív, než se rozblikala světélka na stromečku a vůbec se ji kvůli nějakému šustění papíru nechtělo opouštět vyhřátý pelíšek.

číst celý článek

Konec gaučinku v Čechách

22. prosince 2008 | Fotogalerie »2008

Masová odezva věrných čtenářů těchto stránek na poslední zvěřejněnou fotografii - Fančin nový pelíšek - si vynutila tuto krátkou aktualitku.

IMG_2207.jpg

číst celý článek

Zítra začíná zima

20. prosince 2008 | Fotogalerie »2008

Zatímco v Praze bylo nenápaditě nevlídno, na Ondřejově byl sníh. Mokrý, ale bílý. A tak jsme mohli spojit poslední adventní procházku s oslavou zítřejší rovnodennosti a nástupem astronomické zimy.

ondrejov.jpg

číst celý článek

Poklidná adventní

14. prosince 2008 | Fotogalerie »2008

Po včerejším sněhu nezbylo do rána ani památky. Fanča spala jako zařezaná a ani série kouzelných slůvek ji nemohla po ránu dostat z gauče. A to jsme měly domluvenou schůzku s Honey a takové příležitosti se nevynechávají.
číst celý článek

4 : 7 (a jedna bílá)

13. prosince 2008 | Fotogalerie »2008

Takový byl poměr sil na letošním srazu šedivců a zrzavců. Canny si to samozřejmě nemohla nechat ujít, a tak si v zájmu dokonalého maskování vymodlila v předvečer akce sníh a mohla frčet s námi. Nám pozvání zprostředkovala Eva (Magmabona), ale akci připravila Lucka (Saracia) a snad proto, že bylo třináctého, sešlo se nás třináct. Sestavu doplňovala Megi - záchranářka, pro případ, že by se něco přihodilo.
číst celý článek

Adventní dvojboj

07. prosince 2008 | Fotogalerie »2008

K rituálům adventu se Fanča nechá přemluvit jen výjimečně, má své rituály a zdá se, že je nehodlá měnit. V sobotu asistovala při vypouštění Honey po 14 denním upoutání na vodítko: Honey nezklamala a byla skutečně jak z řetězu utržená. Moje fotografické schopnosti na ni prostě nestačily.
číst celý článek

Přišel Advent

30. listopadu 2008 | Fotogalerie »2008

Asi jsme ve výchově našich pejsánků něco podcenili. Advent s nimi, zdá se, vůbec nic nedělá, k žádnému tichému usebrání dnes nedošlo, ba naopak: Tabina se dnes poprvé vydala s ostatními na loveckou výpravu a připravila nám krušné chvilky poněkud opožděným návratem. Ostatní se chovali, jako by se nic nedělo a procházka se odehrála podle standardního scénáře - Fanča zmizí v křoví, následuje ji Kira, ze zvědavosti za nimi zmizí i Tabina a Maggie zůstává s námi a hlídá.
číst celý článek

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.