Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2008  | Na výletě v ZOO

Na výletě v ZOO

29. března 2008 | Fotogalerie »2008

Akce HAFBO byla hned po vyhlášení obsazená. Dlouho to vypadalo, že budeme muset výlet do ZOO ve společnosti dalších psů oželet, nakonec se ale místečko uvolnilo, a tak jsem vyhrabala Fanču z polštářů a hurá do Stromovky. Příjemné počasí vylákalo do ulic všechny, co měli nohy: ti aktivnější běželi Pražský půlmaratón a jaksi mimochodem zablokovali dopravu v Praze, my ostatní jsme vyrazili do ZOO.

Obojí mělo vliv na průběh zpočátku organizované akce. Fanču otrávilo třitvrtěhodinové čekání před vchodem do ZOO, ale nedalo se nic dělat, doprava byla opravdu zoufalá. My, kterým se podařilo být u vchodu včas, jsme po celou tu dobu nešťastně sledovali proudy lidí, kteří procházeli turnikety dovnitř, a tušili jsme, že ta socializační procházka bude pěkné maso. A bylo. Když jsme se konečně všichni sešli, bylo v ZOO už skoro 8 tisíc návštěvníků - a řeknu vám, je to hodně. V posledním záchvatu snahy akci organizovat, jsme byli rozděleni do dvou skupin s přidělenými trasami. Chvíli jsme se motali v davech lidí společně, ale postupně se skupinky rozpadaly a v průběhu odpoledne jsme se potkávali po celé ZOO roztroušení jak skleróza.

Fanča si docela užívala seznamování, ale trochu pozapomněla na slušné vychování, a vláčela mě mezi davy návštěvníků - ke konci procházky jsem měla ruce vytahané až ke kolenům. Zvlášť pikantní se tato deformace ukázala být při poslední zastávce u orangutanů: bylo zřetelné, že se skladba našich genetických informací povážlivě přiblížila.

Podle Fančiných reakcí jsou jasnými favority mezi obyvateli ZOO klokani a nosálové: docela překvapivý výběr. Dost ji zaujali i plameňáci, ale nadšení, které v ní vyvolali klokani se přeci jen nekonalo. Jen nevím, jestli její náklonost k těmto vačnatcům nezpůsobila hlavně přítomnost kapsy: očekávala i v ní piškotky?

Kontrola kachen ve Stromovce - zdá se, že je vše v pořádku

Kontrola kachen ve Stromovce - zdá se, že je vše v pořádku

Čekání před vchodem, Fanča znuděná, Pupák (pravo) evidentně v pohodě

Čekání před vchodem, Fanča znuděná, Pupák (pravo) evidentně v pohodě

Konečně jsme se sešli

Konečně jsme se sešli

Pokus o organizaci

Pokus o organizaci

Fanča dozoruje hrátky mlaďásků Feyi a Armin

Fanča dozoruje hrátky mlaďásků Feyi a Armin

Fascinace ledními medvědy

Fascinace ledními medvědy

Co v těch kapsách asi mají?

Co v těch kapsách asi mají?

To jsou ale velcí kosáci!

To jsou ale velcí kosáci!

Jéžíš, ten má divný tlapky...

Jéžíš, ten má divný tlapky...

Koně znám

Koně znám

Ale bizona jsem ještě neviděla

Ale bizona jsem ještě neviděla

Mladí sobi (když se sejdou tři, tak se radost násobí!)

Mladí sobi (když se sejdou tři, tak se radost násobí!)

Franco, Dar, Sofie a Fanča zírají na lamy, Bára se točí zády

Franco, Dar, Sofie a Fanča zírají na lamy, Bára se točí zády

Nosál je prostě úžasný

Nosál je prostě úžasný

Sofie s Fančou od něj nemohou odtrhnout oči

Sofie s Fančou od něj nemohou odtrhnout oči

Co tam může mít?

Co tam může mít?

Malý orangutan se snaží (marně) zaujmut Fančinu pozornost

Malý orangutan se snaží (marně) zaujmut Fančinu pozornost

... a už se to podařilo

... a už se to podařilo

Jedna rodinná; nemohla jsem odolat

Jedna rodinná; nemohla jsem odolat

Zpátky domů přes Stromovku, kousek s Darem a Sofií

Zpátky domů přes Stromovku, kousek s Darem a Sofií

Vytržení ze hry s pitbulkou Samanthoou

Vytržení ze hry s pitbulkou Samanthoou

Vytrhli je dva krásní dobrmani

Vytrhli je dva krásní dobrmani

A závěrečná kontrola kachen - už šly asi spát

A závěrečná kontrola kachen - už šly asi spát


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.