Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2008  | V Hostivařském lesoparku

V Hostivařském lesoparku

12. dubna 2008 | Fotogalerie »2008

Když se v diskusním fóru na serveru HAFBO objevilo téma sobotní společné vycházky do lesoparku v Hostivaři, rozezvučelo to ve mně sentimentální strunku. Bydlela jsem 10 let poblíž na sídlišti Zahradní město a do lesoparku jsem v té době párkrát zavítala.

Fanču jsem ani nemusela přemlouvat, i když zrovna neměla svůj den a do žádných velkých lítaček a muchlaček se zlákat nenechala. Možná je to ale i tím, že na ni dolehla tíže jejích dvou let (příští týden slavíme!!!) a rozhodla se chovat jako dospělá.

Sraz byl u Lidlu na Hornoměcholupské, byl krásný den a mlaďásci si to hezky užili. My jsme s Fančou byly nejstarší (Fanča o rok, já o generaci) a po celou procházku jsme si dávaly pozor, abychom se nezadýchaly: já jsem byla důslednější. Fanču nadchly divoké hrátky ve vodě, zmohla se i na pár chvatů a tanečních kroků v náručí mladého ridgebacka Aenguse, mlsně pokukovala po Drakovi, ale zjevně postrádala přítomnost zajíců a srn, se kterými se momentálně snaží skamarádit ze všech sil.

Na fotkách v přiložené fotogalerii jsou v různých skrumážích k rozeznání (někdy jen s obtížemi): Aengus (RR), bílý švýcarský ovčák Lucky, knírač Monty, boxerka Shari, briard Winnie, dva černí labradoři Ellie a Endy (?), a později se k nám přidal ještě Drak (RR). Cestou jsme potkali ještě spoustu dalších výtečníků, ale nestihli jsme se dost důvěrně seznámit.

Fanča je nachystaná na procházku

Fanča je nachystaná na procházku

Sraz u Lidlu

Sraz u Lidlu

Bylo jaro a všechno kvetlo...

Bylo jaro a všechno kvetlo...

Vodní hrátky

Vodní hrátky

... až z toho mám šejdrem ridge!

... až z toho mám šejdrem ridge!

Fanču to na procházce baví

Fanču to na procházce baví

Ridgebackové v ojedinělé akci

Ridgebackové v ojedinělé akci

Hele, moc si nevyskakuj ...

Hele, moc si nevyskakuj ...

Ty k nám nepatřily

Ty k nám nepatřily

Zastávka u bufetu

Zastávka u bufetu

Přidal se k nám Drak, ale Fanča se cicmá s Aengusem

Přidal se k nám Drak, ale Fanča se cicmá s Aengusem

Tohle je Drak

Tohle je Drak

Fotím

Fotím

To jsem fotila kvůli tomu pánovi s kočárkem

To jsem fotila kvůli tomu pánovi s kočárkem

Lesopark dobrý, ale doma je doma

Lesopark dobrý, ale doma je doma


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.