Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2008  | Myšilovka

Myšilovka

07. září 2008 | Fotogalerie »2008

Dnes jsme si s Fančou vyšly jen tak nalehko obhlédnout domácí rajón: měsíční absence nenechávala Fanču klidnou. Nevzala jsem si žádný foťák a pak mi to bylo líto. Fanča měla rozvernou náladu (tu bych teda foťákem stejně nezachytila) a navíc ji evidentně potěšila lenost zemědělců, kteří jí nechali k dispozici krásná strniště plná zbytků uschlé slámy a hbitých myšek. Začala nám lovecká sezóna.
Už v lese byla Fanča samá sranda: hrála se mnou na babu (prohrávám vždy, a to ji na tom zřejmě nejvíc baví), lákala mě na zápas v zetlelém listí (to nechám pro Honey, ta už se určitě těší), nosila klacíky (dokud nezazněl povel, pak okamžitě zapomněla, jak se klacík ze země sbírá) a četla vzkazy - to jí zabralo nejvíc času a navíc si je všechny nechala pro sebe. Fotila jsem na mobil, ale, budete-li ke mně stejně shovívaví, jako jsem já, dá se na to koukat.
Pojď do toho, trochu jsem to prohrábla a krásně to voní.

Pojď do toho, trochu jsem to prohrábla a krásně to voní.

Hm, Honey, ta by neváhala!

Hm, Honey, ta by neváhala!

Tady určitě budou!

Tady určitě budou!

Tak kdepak máte domečky?

Tak kdepak máte domečky?

Čichám, čichám myšinu!

Čichám, čichám myšinu!

A pro myšinu jeden klidně ztratí hlavu

A pro myšinu jeden klidně ztratí hlavu

No dobrá, když ne myšičky, tak aspoň slámová masáž.

No dobrá, když ne myšičky, tak aspoň slámová masáž.

A není to marné!

A není to marné!

To pak kožíšek nejpíš zezlátne!

To pak kožíšek nejpíš zezlátne!

Uff, já už nemůžu!

Uff, já už nemůžu!

Nezavoněl tu nedělní oběd?

Nezavoněl tu nedělní oběd?


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.