Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2009  | Před odjezdem

Před odjezdem

01. srpna 2009 | Fotogalerie »2009

Z nedostatku sebekontroly jsem Fanču přihlásila na další psí podnik. Místo cestovní horečky se dostavila předodjezdová deprese, kterou jsme se pokusily všemi silami rozptýlit ranní procházkou po Dívčákách.

titul_01-08-09.jpg

Supervenčící parta ukázala svou sílu i ve svízelných lidských situacích: na dvě hodiny jsem se stala terčem posměšků a tak už nemusím sama vymýšlet důvody, jak jsme na ten nápad mohla přijít a o co všechno bych byla ochuzena, kdybych nejela. Pohár nerozhodnosti přetekl a jedeme!

Depka se nás drží jako klíště, ale procházka byla moc fajn. Přišla celebrita Honey, celá smečka z Magmabony a z Horoměřic s námi jela Eiby. Zejména mladší členové výpravy si setkání moc užívali. Fanča brousila v křoviscích i v louce, ale kromě jedné bažantí slepice nic nevyčmuchala. Rychle stoupající teploty nakonec zdolaly všechny, i temperamentní sestry Mellory a Eiby se k autům vracely už docela spořádaně. Nevím, jestli nám ten nadcházející týden bez nich nebude moc dlouhý...

Mellory a Eiby se radostně vítají (Eiby vytáhla na uvítanou pravý hák)

Mellory a Eiby se radostně vítají (Eiby vytáhla na uvítanou pravý hák)

Celebrita může (a musí!) přicházet poslední

Celebrita může (a musí!) přicházet poslední

Eiby a Melinka

Eiby a Melinka

Eiby

Eiby

Mellory

Mellory

Azik

Azik

Mohlo by se zdát, že obrátili všechno vzhůru nohama.... ale to si jen Konoušová užívá

Mohlo by se zdát, že obrátili všechno vzhůru nohama.... ale to si jen Konoušová užívá

Žíznivá smečka

Žíznivá smečka

Hladová smečka

Hladová smečka

Fanča dělá, že je lovecká

Fanča dělá, že je lovecká

Eiby

Eiby

Brassila už skáče přes kulíky na lusknutí prstů

Brassila už skáče přes kulíky na lusknutí prstů

Mellory dostává kázání

Mellory dostává kázání

Honey a Fanča našly místo pro společnou

Honey a Fanča našly místo pro společnou

Nevím, nevím, jak je sem poskládáme

Nevím, nevím, jak je sem poskládáme

Říkala jsem jim, že mají být všichni ve stínu...

Říkala jsem jim, že mají být všichni ve stínu...

Eiby zkoumá cestu přes mostek

Eiby zkoumá cestu přes mostek

Se Simonou se fotíme

Se Simonou se fotíme

Nadběhla jsem jim přes lesík

Nadběhla jsem jim přes lesík

Honey už nás poznala

Honey už nás poznala

Eiby útočí zezadu

Eiby útočí zezadu

Mellory je celá napudrovaná

Mellory je celá napudrovaná

Azik už nastupuje docela sám, Lado!

Azik už nastupuje docela sám, Lado!


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.