Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2009  | Primus inter pares

Primus inter pares

12. srpna 2009 | Fotogalerie »2009

Atieno Eiby, již druhý měsíc von Horoměřice, dokázala nemožné a navzdory svému mládí se vetřela do Fančina srdéčka.

titul-Eibinka.jpg

 

Fanča je ve vztahu ke štěňatům obdobná důra, jako její vrstevnice ze SVP. Předstírá, že ty malé zvědavce toleruje, ale když naruší její kruhy, brblá. Na obzvlášť dotěrné spratky bez okolků řve. A do toho si přijde Eiby, mrkne na Fanču a omotá si ji kolem tlapky. Každé ráno v tomto týdnu ji hodinu a půl pošťuchuje, honí, masí, válí na čerstvě podmítnutém poli, kouše do uší - prostě si s ní dělá, co chce. A Fanča nejen, že nevrká, ale nadšeně hru opětuje. Dnes ráno už jsem ten přírodní úkaz musela zdokumentovat pro případ, že by to byl jen krátkodobý úlet ;-) a také proto, abych přesvědčila nevěřící Tomáše.

Cestou domů, jsme na zarostlé parcele mezi novostavbami na kraji pole natrefily na dvě zalehlé srny: vítr vál od lesa a tak je Fanča necítila. Stihla jsem ji chytit za obojek a jednou ruku fotit... nemít s sebou Fanču, možná jsme si je mohla i pohladit :-)

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.