Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2009  | Dobro došli

Dobro došli

20. září 2009 | Fotogalerie »2009

V pátek večer si Fanča sbalila svých pět granulí, v sobotu nad ránem k nim přibalila svou příležitostnou au pair Irenu a vyrazily jsme na jih.

titul_dobro-dosli.jpg

Nadcházející týden budeme trávit ve Ville Oliva u vesničky Peroj na Istrii - světáci takovým místům říkají "in the middle of nowhere". Vilku máme jen pro sebe, zahradní brankou se vchází na kamenitou pláž a na pláži není kromě racků ani noha.

Cestu jsme zvládly velmi dobře (složila jsem i malého bobříka z údržby vozu a na čtvrté upozornění elektronických chytráků jsem do motoru dolila olej) a v půl šesté odpoledne už jsme šly Fanče ukázat moře. Víc než ta spousta vody ji zaujaly pachy a dost si to na břehu užívá. Aby splynula s okolím, vyválela se hned v mokrých chaluhách a tak máme vilku stylově provoněnou (chcíplou rybu ničím nepřerazíš!). Dnes před sedmou hodinou ranní jsme si dopřály procházku podél moře a o půl osmé jsme se smočily - Fanča po kotníčky a já po kolínka - nikam nekvaltujeme :-).

Tady budeme - kdybyste nás hledali

Tady budeme - kdybyste nás hledali

Tak tohle je to moře

Tak tohle je to moře

Chaluhy jsou báječné, to je pováleníčko!

Chaluhy jsou báječné, to je pováleníčko!

Zdá se, že se tu Fanče bude líbit

Zdá se, že se tu Fanče bude líbit

U nás šípky, tady granátová jablíčka

U nás šípky, tady granátová jablíčka

Pařezy tu nemají, musíme si poradit jinak

Pařezy tu nemají, musíme si poradit jinak

Vzory by tu byly

Vzory by tu byly

Ranní rozcvička

Ranní rozcvička

Elá hop!

Elá hop!

Fanča už si našla první kamarádku

Fanča už si našla první kamarádku

Poprvé v moři

Poprvé v moři

Je tu spousta zajímavostí

Je tu spousta zajímavostí

Občas i nějaká dobrůtka k snědku

Občas i nějaká dobrůtka k snědku

Zaujetí

Zaujetí

Kořist?

Kořist?

Zabydlená

Zabydlená


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.