Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2009  | Premiéra

Premiéra

21. února 2009 | Fotogalerie »2009

Supervenčící parta dnes poprvé zavítala do našeho teritoria - Tuchoměřického lesa. Organizace připomínala manévry vojsk Varšavské smlouvy (vlastně jen doufám, že NATO je přeci jen trochu organizovanější); od čtvrtečního pozvání stihly všechny pozvané strany účast vzdát, ale nakonec jsme se přeci jen sešli.IMG_4285.jpg

Přijeli Simona, Roman a Honey, i když to vypadalo, že si Honey uhnala kašel a že tudíž naše řady neposílí. Léčba jitrocelovým sirupem a lipovým čajem jí ale pomohla dostat z těla asi deseticentimentrový smrkový klacík  - a bylo po kašli. Teo se svou družkou  Eliškou (nevím to jistě, ale myslím, že jsou spolu na psí knížku) vzdali v sobotu ráno a tím znovuotevřeli otázku účasti háravek Conny a Canny - a ty nakonec neodolaly a přijely. A dobře udělaly. Procházka v čerstvě zasněženém lese byla provázena samým óóóch a ááách nad tou romantikou, psiska si to užila po svém a asi nejlepším důkazem absolutoria je nadšení Konoušové, která nejenže nestávkovala, ale ještě si ke konci procházky hrála s Canny, což normálně nedělá, protože moc dobře ví, že to není ridgeback.

Nakonec teda chyběly holky z Qwandoya kennel - ale ty se z toho jen tak nedostanou: zítra nás mají na krku v jejich domovské lokalitě na Divčích Hradech.

 

Honey přijela první a ověřuje si, že je tady dobře

Honey přijela první a ověřuje si, že je tady dobře

Čekáme na zbytek supervenčící party: Honey s Fančou neztrácejí čas

Čekáme na zbytek supervenčící party: Honey s Fančou neztrácejí čas

Už jsou tady

Už jsou tady

Brassila se na naše pamlsky moc těší

Brassila se na naše pamlsky moc těší

Skoro celou cestu chumelilo

Skoro celou cestu chumelilo

Společná u sv. Juliány

Společná u sv. Juliány

Doberačky na poli

Doberačky na poli

Konoušová si hraje, Brassila nevěří vlastním očím

Konoušová si hraje, Brassila nevěří vlastním očím

Konoušová - hravá

Konoušová - hravá

Konoušová - hravá

Konoušová - hravá

Konoušová - běhavá

Konoušová - běhavá

Fanča po procházce

Fanča po procházce

Já po procházce (vlastně: pamlsky pro mě)

Já po procházce (vlastně: pamlsky pro mě)


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.