Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2010  | Trojitá kamufláž

Trojitá kamufláž

13. června 2010 | Fotogalerie »2010

Mohlo se to dnes jmenovat třeba také: Fanča v exilu, SVP má uniformu a běloušové rostou jako z vody.... ale to byste hned věděli, která bije!

13-06-2010.jpg

Tak popořadě: před sobotním vedrem jsme utekli spolu s ostatními členy SVP do stínu lesů pod Medníkem. Stín byl příjemný, ale fotky nemáme žádné, přítmí znectilo mou gloriolu fotografa. Fanča řekla své good bye svým kámoškám a přesunula se do hor. Tam stihla ještě oběhnout Kravák, zblajznout tvarůžek a večeři vylepšenou o drůbeží krčky ... a prý chvíli pobyde.

V neděli odpoledne jsem jela zkontrolovat osmero běloušů. Trochu jsem zaváhala, jestli jsou ta nebohá štěňátka v péči francouzských legií anebo si zahrádku nenápadného domku v Tuchlovicích vybrali výsadkáři NATO .... ale prý to teď bude součást povinné výstroje v SVP .... asi třísknu legitimací o stůl!

Běloušové jsou rozkošní: okupují skoro celou zahradu, na výlet až dozadu k plotu však šli raději s doprovodem. Za kousek taveňáku se nechali přemluvit k postojovkám, portrétní fotografie jsou poznamenány sýrem přilepeným na patro - viz zde. Za zrzavé si již po několikáté vytáhla zlámanou sirku Mellory a nakvašeně pomáhala v socializaci. Zcela bez okolků však dávala najevo, jak moc se těší, až si noví páníčkové ty malé chlupáče rozeberou a bude moci neděle trávit podle svého gusta.

Kdyby měla Fanča dlouhou chvíli, může jít na golf

Kdyby měla Fanča dlouhou chvíli, může jít na golf

Na co je tu ta díra?

Na co je tu ta díra?

Fanča chce jít Pod prales na pivko

Fanča chce jít Pod prales na pivko

Jenže dneska je tam plno

Jenže dneska je tam plno

Zlatej tunel!

Zlatej tunel!

Je pod mrakem, ale viditelnost skvělá... i nová Poštovna je vidět!

Je pod mrakem, ale viditelnost skvělá... i nová Poštovna je vidět!

Pulci mají mejdan na lodi

Pulci mají mejdan na lodi

Líné nedělní odpoledne u běloušů

Líné nedělní odpoledne u běloušů

Mellory není dvakrát nadšená

Mellory není dvakrát nadšená

Jde se zašít jinam

Jde se zašít jinam

Jenže ani tady si nemůže být jistá ...

Jenže ani tady si nemůže být jistá ...

Výlet na druhý konec zahrady

Výlet na druhý konec zahrady

A úprk zpátky

A úprk zpátky

Odpolední svačinka

Odpolední svačinka

A po svačince pohádka

A po svačince pohádka

Že by to byla autogramiáda?

Že by to byla autogramiáda?

Ještě trochu toho přetahování

Ještě trochu toho přetahování

Je to fuška!

Je to fuška!

Mellory už je z nich celá divá

Mellory už je z nich celá divá

Dokáže na hubu to, na co jiní potřebují vuvuzely

Dokáže na hubu to, na co jiní potřebují vuvuzely

Hlavová masáž

Hlavová masáž

Ťuhýci

Ťuhýci

Na nedělní kafíčko mě už nedostanete!

Na nedělní kafíčko mě už nedostanete!


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.