Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2013  | SC 2013 - začátek plný překvapení

SC 2013 - začátek plný překvapení

07. července 2013 | Fotogalerie »2013

Na Summer Camp jsme s Fančou jezdily rády. Týně už jsou tři a pořád neví, o co jde. Letos to napravujeme.

07-07-2013.jpg

Místo i termín konání nám padly do noty a tak jsme od soboty tady. Spolu s námi dalších víc jak 70 RR a jejich sportovně naladěných doprovodů. Program nabitý s atraktivním zahajovacím rovinovým dostihem na cca 250 metrů.

Překvapení první: obě se v chatce okamžitě zabydlely a nedělaly žádné scény, když jsem odcházela.

Překvapení druhé: Fanča zdrha z procházky v lese na dráhu - stačilo, že jen zaslechla šustění střapečku v trávě a hvízdání lanka (uvázala jsem Týnu ke stromu, nechala ji hlídat foťák a běžela odchytit Fanču; ta skotačila kolem střapečku a byla šťastná! .... Pěkné vystoupení to bylo! Škoda, že jsem pro oči zalité potem neviděla nadšené obličeje diváků.

Překvapení třetí: Fanča ze zavřené chatky vyskočila oknem (šla jsem si po sportovním výkonu svlažit hrdlo) - i přivřené okno zvládla otevřít.

Zbytek coursingového dne vyšilovala, předvedla vytí v chatce i před a dala pokoj, až když si v podvečer prošla louku a zjistila, že už tam žádný střapeček není.

Týnka si zaběhla dvakrát sprint, ale snad proto, že se nemohla blýsknout svou obratností, úsilím a inteligencí ;-) žádného impozantního výsledku nedosáhla. I tak nám letos Summer camp začal opravdu hezky ;-)

Hecla jsem se a napekla jsem

Hecla jsem se a napekla jsem

Na Summer Campu nikdo strádat nebude

Na Summer Campu nikdo strádat nebude

Summer camp je soustředění sportovců

Summer camp je soustředění sportovců

Výkony se tu podávají nadlidské

Výkony se tu podávají nadlidské

Fanča má první den klidový

Fanča má první den klidový

Ostatní si trochu zaběhají

Ostatní si trochu zaběhají

Někteří sami

Někteří sami

Jiní s páníčkem

Jiní s páníčkem

Páníčkové si zaběhali hodně

Páníčkové si zaběhali hodně

Většinou stylově

Většinou stylově

Lenivější páníčkové si vypomohli kolem

Lenivější páníčkové si vypomohli kolem

Všichni ale běhali radostně

Všichni ale běhali radostně

Vždyť jde o střapeček!

Vždyť jde o střapeček!

I starty jsou dramatické

I starty jsou dramatické

Figury nápadité

Figury nápadité

Nedočkavost je veliká

Nedočkavost je veliká

Poslední štípnutí do prdelky a běž!

Poslední štípnutí do prdelky a běž!

Elza na startu

Elza na startu

Střapeček daleko nedofrčel

Střapeček daleko nedofrčel

Na startu se objevila i Týnina sestra Rainie

Na startu se objevila i Týnina sestra Rainie

A bratr Fletcher

A bratr Fletcher

Týna běží zatím rovně

Týna běží zatím rovně

Nemělo by to už zabočit?

Nemělo by to už zabočit?

Rovinka se běží rovně!

Rovinka se běží rovně!


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.