Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2016  | Pohárový víkend

Pohárový víkend

24. října 2016 | Fotogalerie »2016

Kali s Týnou se o tomto víkendu vrhly do závodění ve svých disciplínách. A obě si vedly skvěle!

24-10-2016.jpg

V sobotu nastoupila Kali do záchranářského závodu SAR DOG Cup 2016 - Rubble spolu s dalšími 16 závodníky. Ve třech terénech našla docela s přehledem všech sedm figurantů a označila je. V čase, který je pro ni více než lichotivý. Ztratila body jen za to, že jí už u třetího figuranta docvaklo, že krabičky mám dnes já a radostně si od něj (poněkud brzo) běžela pro odměnu. A u toho v tmavé díře ve sklepě pod schody jí neměl přeskakovat hlásek ;-) Ale jinak se jí nedalo nic vytknout. S mým zdravotnickým zásahem u figuranta zavaleného dřevem se její výkon srovnávat nedá: toho jsem navždy zbavila bolesti během  prvních vteřin svého snažení. Tak to máme jeden mrtvý a 45 bodů pryč. Kalichovi to stačilo na 10. místo a slavilo se bujaře.

V neděli se Týna nechala vyvézt do Orlova na zakončení coursingové sezóny. Na startovní listině Final Wind Cupu bylo osmdesát závodníků a jenom jeden ridgeback. Ale té holce to vůbec nevadilo a hrdě se pustila za střapcem po boku beaucerona. A byla naprosto úžasná. Že bude první mezi ridgebacky, to se dalo odhadnout už při přejímce, ale ona k tomu přidala i nejlepší bodové hodnocení v prvním kole a celkový součet stejný s nejlepším psem i fenou dne! (O titulu rozhodl jediný bod v druhém kole). Na to, že na startovní listině patřila mezi nejstarší borce, to byl parádní výkon. To dá rozum, že se slavilo bujaře ;-)

Další fotky ze záchranářského závodu jsou tady.

Další fotky z coursingového závodu jsou tady.

Záchranářský závod: hlavně, že je pohoda

Záchranářský závod: hlavně, že je pohoda

...Pusu ti dám, já půjdu tam a ty tam...

...Pusu ti dám, já půjdu tam a ty tam...

Vyrážíme do tmy

Vyrážíme do tmy

Toho v petkovišti našla hned

Toho v petkovišti našla hned

Máme s Kalichem po závodě a už zase všemu rozumím

Máme s Kalichem po závodě a už zase všemu rozumím

Nástup - vyhlášení výsledků

Nástup - vyhlášení výsledků

Kalibrnda je hrozná šprtka

Kalibrnda je hrozná šprtka

Taky dostáváme cenu

Taky dostáváme cenu

Aby ne, za tak krásné umístění

Aby ne, za tak krásné umístění

Pěkná akce to byla!

Pěkná akce to byla!

Týnka závodí s beauceronem

Týnka závodí s beauceronem

Nechala ho někde na trati

Nechala ho někde na trati

Když to jen trochu jde, o střapeček se nedělí

Když to jen trochu jde, o střapeček se nedělí

Přestávku mezi oběma koly nám zpestřily tygřice Polda a Prála

Přestávku mezi oběma koly nám zpestřily tygřice Polda a Prála

Prála je fakt drsná

Prála je fakt drsná

Obstojí i v lítém boji se čtyřměsíční Keirou

Obstojí i v lítém boji se čtyřměsíční Keirou

Jako rovnocenný partner

Jako rovnocenný partner

Poldino pojetí podzimních prací

Poldino pojetí podzimních prací

Polda závodí

Polda závodí

Hopík chybět nemohl

Hopík chybět nemohl

Ani Vincent

Ani Vincent

Nebo puntíci

Nebo puntíci

Jožin

Jožin

Týna si pro druhé kolo podržela červený trikot

Týna si pro druhé kolo podržela červený trikot

Moc dobře ví, že jí sluší

Moc dobře ví, že jí sluší


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.