Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2018  | Pozdní sběr

Pozdní sběr

22. listopadu 2018 | Fotogalerie »2018

Je to tak trochu i pozdní aktualizace (ach to čekání na fotky!), ale kdo si počká, ten se dočká!

22-11-2018.jpg

Záchranářských závodů pořádaných sdružením Search for Fun se s Kalichem účastníme pravidelně. Tentokrát Kalibrndě hrálo do karet i to, že se hledalo v jejím domovském terénu na Skuhrově a bezvýznamná není ani skutečnost, že šlo o časovku a tudíž se nikdo "nezachraňoval" (tzn.: nemohla jsem svými oživovacími pokusy Kalicha sestřelit z piedestalu).

Na dvoudenním klání se sešlo 25 týmů, které měly vždy 20 minut na prohledání rozlehlého areálu bývalé sladovny, s cílem nalézt co nejvíce figurantů. Těch bylo ve třech podlažích schováno celkem 8 v různě obtížných úkrytech. Od úkrytů "na kontakt", po složité výšky/hloubky, úkryty blízko sebe, které vyžadovaly pozornost psovoda, či úkryty hodně vzdálené od psovoda. Od obtížnosti se odvíjelo bodové hodnocení jednotlivých úkrytů. Takže nebyl nález jako nález. 

Kalibrnda se dost vyblbla už u prvního figuranta, u jednoduchého úkrytu strávila pěkných 6 minut, takže ambice už s námi, v našem tažení sladovnou, nepokračovaly. A jen je setřásla, značila jednoho za druhým! Nebudu vás napínat: páté jsme byly!!!! A úplně nejkrásnější bylo pozorovat, jak ji to baví!

Druhý den závodu jsme se zúčastnily doprovodného programu: dogbiatlonu v zahradě liteňského zámku. 900m okruh - střelba ve stoje - 900m okruh - střelba vleže - 900 m okruh - traverz psa .... Přestože jsem měla dva psy, anebo právě proto, jsem biatlon nedokončila: střelba vleže jim připadala tak srandovní, že mi na zádech rozpoutaly hotové peklo! V tom by nevystřelila ani Koukalová!

Byl to nezapomenutelný víkend se spoustou fotek tady a od Jany Volkové  tady a tady... a ve fotogalerii.

Tady to Kalich miluje - Skuhrov

Tady to Kalich miluje - Skuhrov

Vylosovala jsem příznivé 6. pořadí

Vylosovala jsem příznivé 6. pořadí

Tenhle typ závodů je hlavně o tom, že se sejdeme my všichni, co spolu chodíme

Tenhle typ závodů je hlavně o tom, že se sejdeme my všichni, co spolu chodíme

Všechno je připraveno: Kalich jde na věc!

Všechno je připraveno: Kalich jde na věc!

Kalich hledá a my se zatím dobře bavíme

Kalich hledá a my se zatím dobře bavíme

Centrálo, centrálo, hlasím nález!

Centrálo, centrálo, hlasím nález!

Na dogbiatlon jsem si původně šla zafotit

Na dogbiatlon jsem si původně šla zafotit

Nabito mám tříštivým

Nabito mám tříštivým

Ale nešlo odolat a tak jdeme na start!

Ale nešlo odolat a tak jdeme na start!

Ježíšmarjá, pomalu!!!

Ježíšmarjá, pomalu!!!

Už to mám pěvně v rukou

Už to mám pěvně v rukou

Kalíšek nadšeně

Kalíšek nadšeně

Týnuška drží basu se mnou

Týnuška drží basu se mnou

Trestné kolo po střelbě

Trestné kolo po střelbě

To čtvrté už je o poznání pomalejší

To čtvrté už je o poznání pomalejší

Park je krásně listopadový

Park je krásně listopadový

Rodinné foto je tak trochu nutnost

Rodinné foto je tak trochu nutnost

Tajemník František nám předává cenu

Tajemník František nám předává cenu

Jsme páté v závodu

Jsme páté v závodu

V dogbiatlonu jsme nedostižné

V dogbiatlonu jsme nedostižné


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.