Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2021  | Ztraceni - Ernst a Nikola

Ztraceni - Ernst a Nikola

24. září 2021 | Fotogalerie »2021

S Kalibrndičkou jsme si po delší době zazávodily v záchranařině.

2021-Ztraceni-Janske-koupele-11.jpg

V týmu s Burákem s hrdým názvem exKaliBur jsme si svou ostudu nepokazily :-)

Kali selhala v prvním terénu - avizace ve štole v břidlicovém lomu, byla němá a nechala všechno na Burákovi, i když posunky naznačovala ... jestli se to dá považovat za týmovou práci, našli tam společně dva figuranty ze tří.

V druhém terénu jsem ji vyhnala od figuranta schovaného na balkóně v kapli ... připadalo mi, že se s tím hrozně crcá! :-D V další budově si pro mě chodila, abych jí pomohla (v cestě měla figurínu s chlebem namazaným sádlem), jenže měla smolíka: my, psovodi, jsme do terénu nesměli.

V dalších dvou terénech už jsme si vedli dobře a i s Burákovými dvěma falešňáky jsme se umístili pořád ještě v první polovině startovního pole.

Týna s Rozárou jely s námi jako roztleskávačky a užily si jen procházky kolem Moravice: Rozára byla spokojená, ona může být jen o vodě! ;-)

Rozára v Moravici

Zahájení - instrukce a chvějivá očekávání

Zahájení - instrukce a chvějivá očekávání

My jsme takový veselý tým

My jsme takový veselý tým

Organizátoři se předháněli v kreativitě

Organizátoři se předháněli v kreativitě

Na ředitelství už jsme se dostali do formy a šlo to jako po drátkách

Na ředitelství už jsme se dostali do formy a šlo to jako po drátkách

Dobře se nám vedlo

Dobře se nám vedlo

U Moravice

U Moravice

Rozára nejspokojenější

Rozára nejspokojenější

Pěkné sedmé místo

Pěkné sedmé místo


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.