Veškerý grafický, textový a jiný obsah či součást těchto stránek je předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000 §11.

RSSPřidejte si naše stránky do své RSS čtečky!

Fotogalerie  › 2024  | Rozára jede bomby

Rozára jede bomby

14. května 2024 | Fotogalerie »2024

V posledních pěti dnech zvládla docela náročný noseworkový trojboj - se ctí!

14-05-2024.jpg

V pátek si v napínavé dvojkové zkoušce vyčuchala NW-U2, napětí bylo umocněno i tím, že na zkoušku dorazili i cvičenci NWpoTichu - a všichni byli úspěšní, peška si tentokrát vybrali ostatní zkouškaři.

Ani se pořádně neprochrupla a už jela na noseworkový závod Nose Wars do Trutnova. Nastoupily jsme s Míšou, kterou doprovázela Paní Marie a společně jsme hájily barvy týmu s názvem May the nose be with you. Pro mě nová zkušenost: jít jen s jedním ze svých psů (Sophiina volba) ale mít za parťáka kompletní dvojici, se kterou jsme se krásně doplňovaly. Závod byl moc hezky vymyšlený, nejspíš velmi pracně připravený, terény byly nádherné a moc jsme si ho užily. Rozára s Mařkou se činily, hezky spolupracovaly, hledaly občas najednou v jednom terénu v naprosté pohodě ... a Míša za mě udělala všechny úkoly, na které, my geronti, už nestačíme ... aspoň ne dost rychle. Hezké třetí místo z toho bylo!

A v úterý jsem s oběma vyrazila na další zkoušky. Kali jsem ukvapeným hlášením nálezu pokazila už poněkolité zkoušku ve vodě, Rozára si do to moc mluvit nenechala a s prstem v nose složila NW-N2 - moc šikovná byla!

Rozára na zkušce v urbanech

Rozára na zkušce v urbanech

Ve druhém trénu to bylo hodně napínavé

Ve druhém trénu to bylo hodně napínavé

Ale konec dobrý - všechno dobré

Ale konec dobrý - všechno dobré

Všechny jsme slavily úspěch

Všechny jsme slavily úspěch

Závod Nose Wars se stylovými doplňky

Závod Nose Wars se stylovými doplňky

Startovní číslo - šťastná sedmička

Startovní číslo - šťastná sedmička

Vzorky jsou schované důmyslně

Vzorky jsou schované důmyslně

Souřadnice nás posouvají na další stanoviště

Souřadnice nás posouvají na další stanoviště

Pěkné třetí místo

Pěkné třetí místo

Na zkoušku v úterý nastoupily obě

Na zkoušku v úterý nastoupily obě

Na Kalinku čekal moc hezký rybníček - ale nebylo to nic platné

Na Kalinku čekal moc hezký rybníček - ale nebylo to nic platné

A doma na ně čekal náš letošní zajda

A doma na ně čekal náš letošní zajda


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzám návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s naším využíváním souborů cookie. Další informace.